Asociația Dăruiește Aripi – Sponsori

INSTITUTII

Consiliul Judetean Constanta
Primaria Municipiului Constanta
Inspectoratul Scolar Judetean Constanta
Directia Generala de Asistenta si Protectia Copilului Constanta
Regia Autonoma de Transport in Comun Constanta
RAJA Constanta
Sindicatul Liber al Salariatilor din Administratia Publica Constanta
Scoala Primara Petre Ispirescu
Scoala Primara Colibri
Scoala Gimnaziala Spectrum
School of London Constanta
Cambridge School of Constanta
Colegiul National de Arte – Regina Maria
Colegiul National Pedagogic – Constantin Bratescu
Scoala Gimnaziala Viceamiral Ioan Murgescu – Valu lui Traian
Scoala Gimnaziala nr. 1 – Valu lui Traian
Scoala Gimnaziala nr. 7 – Remus Opreanu
Scoala Gimnaziala nr. 8
Scoala Gimnaziala nr. 12 – B.P. Hasdeu
Scoala Gimnaziala nr. 16 – Marin Ionescu Dobrogianu
Scoala Gimnaziala nr. 23 – Constantin Brancoveanu
Scoala Gimnaziala nr. 24 – Ion Jalea
Scoala Gimnaziala nr. 28 – Dan Barbilian

Scoala Gimnaziala nr. 29 – Mihai Viteazu
Scoala Gimnaziala nr. 30 – Gheorghe Titeica
Scoala Gimnaziala nr. 33 – Anghel Saligny
Scoala Gimnaziala nr. 38 – Dimitrie Cantemir
Scoala Gimnaziala nr. 39 – Nicolae Tonitza
Scoala Gimnaziala nr. 43 – Ferdinand
Gradinita Piticot
Gradinita Colibri
Gradinita Cu Program Prelungit Green Land
Gradinita Mini London
Gradinita Casuta din Padure
Gradinita Comenius
Gradinita Tom si Jerry Junior
Gradinita Casuta cu Povesti
Gradinita cu Program Prelungit – Kity Bity
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 57
Gradinita cu Program Prelungit – Mugurel
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 44
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 46 – Azur
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 53
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 45
Gradinita cu Program Prelungit – Amicii
Gradinita cu Program Prelungit – Stelutele Marii

COMPANII & ORGANIZATII

Fundatia Vodafone ROMANIA
ROMAR SHIPPING AGENGY
GLOBAL DEFENSE LOGISTICS
UNITED SHIPPING AGENCY
CANAL SEA SERVICES
LOGISTIC REMO SERVICES
AGRO SEED MUNTENIA
PROGRESS CONSULTING
BRISEGROUP
EXCLUSIV AUTO ENB
OSCAR DOWNSTREAM
PRONAV SHIPPING
V.D.T. CONSTRUCT IMPEX
AUTOPRIMA SERV
STERK PLAST
AGRITRANS SERVICE INTERNATIONAL
LABORATOR SI RESTAURANT TIC-TAC
ROMANIA EUROEST
SUFRO COMPANY
AGROTERRA
VARD ENGINEERING
VITAL-PHARM
UMEX
AGRO-VALPET
SKYCONSULT RO
NOVITRADE
XACT CONSULTING
ABC VAL
INFINITY STUDIO
MEDIA PROD ROMANIA
Fundatia Ayan
Total Dance Constanta
Asociatia Sana Sport
Rotary Constanta
LUBTECH INTERNATIONAL

Cora Romania
METROSENZOR
SILOTRANS
RESTAURANT BUENO
DOBROGEA SUD COOPERATIVA AGRICOLA
FOTO ART AGFA
GSM NET
LIFE LOGISTICS
MEYER LOGISTICA
LONDON STAR
RIDO EXIM
RESTAURANT NEW PIZZICO
COMPLEX MARVIMEX
FLUID DEVELOPMENT
CONTROL UNION ROMANIA
MEGA TRADING XXI
SIGMA INVEST MULTISERVICE
TECHNO-MARINE SERVICES
EXCLUSIV ENB ALIMENT
UNIFOOD EXPERT
CMA SHIPS ROMANIA
TRAVEL CONCEPT INTERNATIONAL
POLARIS
PEERAJ BRANDS INTERNATIONAL
NOVA COMPANY GROUP
CELCO
BIOCHEM
EURO HOTELS INTERNATIONAL
RotarAct Constanta
Cercetasii Romaniei – Cercetasii Marini
Masterdance Constanta
Mistery Diamond Dance Studio
TOP OIL INTER
CONTROLTECH SOLUTION
LADY IN BUCATARIE

INTERTRANS COMPANY
GEPLAST
HOTEL AURORA MAMAIA
SANDVICK
PARADIS VACANTE DE VIS
SOCEP
MASCHIO-GASPARDO ROMANIA
OIL & GAS RECRUITMENT
REMAT RECYCLING
ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES
AGRO INVEST VALEA DACILOR
ORION LOGISTICS
ALMACLIMA
EUROPAL ALPIN
SOLID HOUSE
SANCOMPLEX
PHOENIX SHIPPING AND TRADING
HAGI SPORT
VH EXTRA OIL
DIALACT PROD
KLAF SERV
AXA TRADING GRUP
PARTY OLIMP
COFETARIA DUMY
ROYAL AMEX
UNIMEC
DOHLE MANNING AGENCY
BAKERY INGREDIENTS
SM ART DESIGN
ENB MEDCOM
ARTTEK WOOD DESIGN
PHARMPLEX LTD
FREEMARK AUDIT
KOOL MEDIA ADVERTSING
CAMARA CU MERINDE

DOMUS NUVO
AGROMAS GRUP
MECAD
EXCLUSIV E.N.B. ALIMENT
AXEL TELECOM GRUP
MAGENTA CONSTRUCT
MOTOR EXPERT
CANOPUS STAR
PANKO OIL TRANS
SUN TRANSPORT
ORCHID MAINTENANCE
DINAMIC TRADING
ALPROF
AB CREWING
EKODEP
DENISA
CROMEET
TOP FLUID
MCA LEADER INVEST
BLUE LINE
BLACK SEA PILOTS
AGIGEA EXPRES
GLOBAL PORTS’S SERVICES
DAN INVEST
ALMAR NEW BUILDING
AGRO BUILD
EUROPAL ALPIN
ECORECA FOOD
PONTUL EUXIN
AL PROMT
WHITELAND LOGISTICS
SEAVIEW MEDIA
MEDIA OUTPOST
RETETELE MANUELEI
KIMO AUTOTRUCK

COFETARIA REBECCA
MARINO
BRIAL NAV CONSTRUCT
ATELIER MADLENNE
ALETIS
CONFAMITEXT
GADA GROUP
PAGINI NATIONALE
DEA WALL CONCEPT
BARKLAV
INC SEPA COBA
TECHIR
HIPOCRAT PLUS
SEA LAND LOGISTIC
GRAPHTEC DESIGN
GLYKON
4KONIVET-COM
CER CLEANING EQUIPMENT
HOTEL DEL MAR
VAN BERRY COMMUNICATIONS
MARC YAACOUB
CALIPETRE SI ASOCIATII
PRO REFRIGERATION TEAM
UNIVERSAL ALLOY CORPORATION EUROPE
B.B.N. INTERNATIONAL CARGO INSPECTION
C. N. ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE
KFC ROMANIA
AZUGA WATERS